En Sevimli Lif Modelleri

Örgü işleri ile uğraşan her yaştan insanın ilgisini çeken ve zevkle örülen lif modelleri, birbirinden sevimli örnekleri ile sizlerle. Banyo esnasında sıklıkla kullanılan lifler, birbirinden farklı modeli ile hem banyolarınızı süslüyor hem de duş sürecinizi daha keyifli bir hale getiriyor.

Hem yetişkinler hem çocuklar hem de bebekler için birbirinden eğlenceli modellerin bulunduğu liflerde, bebek ve çocuklar için genellikle hayvan figürüne sahip lifler tercih edilirken, yetişkinler için daha uzun ve çiçek motifli lifler seçiliyor. Özellikle genç kızların çeyizini süsleyen ve çeyiz hazırlığı aşamasında birbirinden farklı onlarca modelin itinayla örüldüğü lif modellerinin, çeyizlerin vazgeçilmez parçalarından biri olduğunu söylememiz mümkün.

en-sik-lif-modelleri

Hem çeyizde hem de damat bohçasında yer alan lif modellerinde en eğlenceli lifler yer alıyor. Gelin damat figürlü lif modellerinden tutun da sosyal medyada ve akıllı telefonlarda sıklıkla oynanan oyunların simgelerine kadar hemen her şey lif modellerine örnek olabiliyor.

Çizgi film karakterlerinin yer aldığı lif modellerini atlamamakta da yarar var. Sünger Bob, Tweety ve Slyvester ve benzeri birçok çizgi film kahramanının yer aldığı lif modelleri, genellikle çocuklar için hazırlanan modeller arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra fil, balık, kedi, kuş, ördek ve daha birçok sevimli hayvan figürünün işlediği lif modellerini kolaylıkla örmeniz mümkün.

En sevimli lif modelleri söz konusu olduğunda sakallı ipten örülen lif modellerine değinmekte de yarar var. Hem daha yumuşak hem de daha çok köpüren bir forma sahip olan sakallı ipten örülen liflerde, özellikle bebekler için oldukça sevimli modeller mevcut. Bu iple örülen liflerde kedi, tavşan, sincap ve benzeri hayvan figürleri çok daha sevimli bir görünüm kazanabiliyor. Ayrıca daha yumuşak yapıları sayesinde bebek ve çocukların vücudunda çok daha kolay kullanılabiliyor.

tatli-lif-modelleri

Lif modellerinde bebek elbisesi şeklinde örülen küçük lifleri de en sevimli modeller arasında gösterebiliriz. Birbirinden renkli ve birbirinden güzel elbise lifler sayesinde, daha önce hiç kimsede görmediğiniz lif modellerine sahip olabilirsiniz. Hem tığ hem de şiş ile örülebilen bu sevimli lif modellerini rahatlıkla örebilir, çeyizinize ya da evinize eğlenceli bir hava kazandırabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın